قوانین ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن و سایت کوکی کلاب

لطفاً جهت آشنایی با قوانین ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن و سایت کوکی کلاب موارد ذیل را مطالعه فرمائید.

1) اپلیکیشن و وب سایت کوکی کلاب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و نشر هر گونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و یا مخالف قوانین سایت باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر می‌گردد.
2) مسئولیت ورود اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است. در صورت ارسال اشتباه و به موجب آن هرگونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه‌ی سفارش غیر قابل بازگشت خواهد بود.
3) کوکی کلاب هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری ارائه نمی‌کند.
4) دریافت اپلیکیشن کوکی کلاب از تمامی سایت‌های معتبر به صورت رایگان بوده و نباید هیچ گونه هزینه‌ای بابت دریافت و نصب اپلیکیشن پرداخت شود.
5) امکان ثبت سفارش در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 11 شب برای کلیه کاربران مقدور بوده و فرآینده آماده‌سازی و ارسال سفارش بلافاصله پس از ثبت سفارش آغاز می‌گردد.
6) کلیه قیمت‌های قرار گرفته در وب سایت و اپلیکیشن بروز بوده و عیناً در صورت حساب محاسبه می‌گردد.
7) ارسال کلیه سفارش‌ها به تمامی نقاط استان تهران کاملاً رایگان بوده و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال دریافت نمی‌گردد (به جز مواردی که حمل باید توسط ماشین یخچال‌دار انجام شود).
8) حداقل زمان تحویل یک ساعت بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل، این زمان افزایش یافته ویا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما به طور کامل مسترد خواهد شد.
9) اگر کاربر در زمان تحویل سفارش در نشانی مشخص شده حضور نداشته باشد، سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری تحویل داده نمی‌شود و مسئولیت و تمامی مشکلات آتی این چنین مواردی بر عهده کاربر خواهد بود.
10) زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره‌های پشتیبانی 28423976 و 28423975 تماس حاصل فرمایید.
11) افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می‌نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به شرایط سیستم بانکی حداکثر تا 72 ساعت مسترد خواهد شد.
12) مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما ازطریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
13) استفاده از محتوای هر یک از بخش‌های سایت کوکی کلاب بدون اجازه کتبی، خلاف فرهنگ و اخلاق شهروندی ایرانی بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
14) مسئولیت حفاظت از اعتبار خرید و اطلاعات شخصی موجود در اپلیکیشن کوکی کلاب نصب شده بر عهده کاربر بوده و مشمول عودت سفارش، برگشت هزینه و موارد مشابه نخواهد بود.
15) کوکی کلاب برای پایبندی به قوانین و مقررات و حفاظت و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل‌هایی که در آینده به آنها اضافه می شود، خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه کرده و تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشمزه را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هر گونه سوال، انتقاد و پیشنهاد لطفاً با ما تماس بگیرید!